Драбчук Андрей Николаевич


 Аудиторія

 Освiта

 Досвід репетиторства


Відгуки учнів

  03.07.2018
   Виталий

  Андрей Николаевич хороший преподаватель! Прогресс есть, но не такой как хотелось бы, но возможно это вопрос ко мне, а не к репетитору. Общий язык найден, всегда можно договориться об удобном времени проведения занятий.

  03.07.2018
   Владислав

  Больше всего в занятиях с Андреем Николаевичем нравится необычный подход к ученику. Занимаемся месяц, но прогресс уже есть. Очень легко нашли общий язык. Рекомендую отличного преподавателя!

  28.07.2017
   бабуся Любов Вікторівна
  Дуже вихована та інтелігентна людина. Займається з онуком. Дитина відвідує уроки з бажанням, з'єднання явився інтерес. У Андрея Миколайовича є своя програма навчання, є підхід до дітей різного віку. Продовжуємо займатися, спасибі!
  15.02.2017
   Володимир
  Андрій Миколайович репетитор вищого рівня.Добре подає матеріал, усі уроки з ним проходять цікаво і захоплююче.Рекомендую.
  25.03.2016
   Сергій
  Чудовий репетитор! Чуйний, грамотний, досвідчений педагог. Пояснює доступною мовою, все ясно і зрозуміло. Спасибі Вам велике!!!
  18.11.2015
   Олена
  Почали займатися з азів: дитина зараз в 7 класі, але повторили 6 клас. Зараз підтяглися оцінки в школі. Андрій Миколайович підтягує як за шкільною програмою, так і додає щось нове. Дуже відповідальний, завжди передзвонює на рахунок занять.
  23.06.2015
   Анна
  Такий хороший вчитель!!! Нам дуже допоміг підготуватися до школи. Відразу знайшов підхід і потрібні слова. Все відмінно. Ми з легкістю пішли в школу і з цікавістю отримуємо нові знання. Дитина дисциплінована і впевнена. Рекомендуємо даного педагога всім!
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top