Ужгород
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Ужгорода. Всього репетиторів в базі: 7983

Стаж викладання 15 років. Є своя вироблена програма навчання. Великий досвід роботи з дітьми шкільного віку.


Займаюсь репетиторством польської мови впродовж 2 років. Усні та письмові переклади, допомога у вирішенні контрольних робіт, індивідуальний підхід до кожного учня, швидке та ефективне вивчення мови.Займаюся репетиторством протягом 3 років, можу знайти підхід до різних діток, так як застосовую різні методи навчання! Займаюся з дошкільнятами та учнями 1-9 класів.


Займаюсь з дітьми англійською на дому.Допомагаю з домашнім завданням,пояснюю матеріал .з дітьми молодших класів в ігровій формі.Опит 1 рік.Школярка перейшла після моїх занять у гімназію.також я займалась з носіями мови.


Стаж більше 5 років. Приватний репетитор угорської мови. Репетитор у мовній школі Skillberg (2016-2017рр., м. Ужгород). Центр розвитку для дошкільнят "Унікум" (2017-2018рр., м. Ужгород).


10 років (курси, школа, університет, школа з поглибленим вивченням іноземної мови, перекладач - усний)


3 роки


Стаж викладання з 2011 року.


Вів підготовчі заняття в Закрпатском художньому інституті, і приватні уроки живопису, малюнку, композиції, кольорознавства і перспективи. До кожного учня індивідуальний підхід, в залежності від рівня підготовки, обдарованості і цілей занять. Володію і...
стаж викладання 5 років


викладацький стаж 2 роки в університеті, де я вчилася


Top