Приватні репетитори в Білій Церкві

Проблеми з успішністю в школі у дитини? Завалили сесію в університеті? Хочете здати ЗНО «на відмінно»? З усіма цими проблемами впораються репетитори в Білій Церкві. Приватні уроки стали популярними серед учнів будь-якого віку. Бажання вийти за рамки шкільної програми або отримати поглиблені знання з певного предмету дозволять вам досягти неймовірних успіхів і в навчанні, і в роботі. Професійні педагоги, представлені на нашому сервісі, вже зарекомендували себе як досвідчені репетитори з літератури, мов, точних наук, малювання, музики та інших областей науки.

Вибираємо репетитора в Білій Церкві

Коли вже твердо прийнято рішення про необхідність індивідуальних занять, постає питання, де ж і як правильно вибрати вчителя. Репетитор для дитини буде корисний лише в тому випадку, якщо він задовольняє вимогам батьків, може знайти підхід до учня і по-справжньому володіє своїм предметом. Щоб ефективно додатково займатися в приватному порядку, слід підбирати репетитора за такими параметрами:

Чому варто вчитися разом з Repetitor.org.ua

Наш сервіс на відміну від банальної дошки оголошень спеціалізується на послугах репетиторів по всій Україні. У нас на сайті представлений каталог з максимально повною і точною інформацією про кожного педагога. Ви може за кілька хвилин знайти відповідного репетитора, подивитися ціни на їхні послуги, умови роботи і визначитися з вибором. Ми обов’язково збираємо достовірну інформацію про якість роботи педагога з клієнтами і надаємо її вам у відкритому вигляді. Сервіс Repetitor.org.ua по праву затребуваний як кращий ресурс з пошуку репетиторів в Україні.

Біла Церква
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Білої Церкви. Всього репетиторів в базі: 8345

Працюю викладачем 9 років.


WORK HISTORY ENGLISH TEACHER \ 1O/20l6 to 10/2017 London Club - Bila Tserkva, Ukraine - Prepared and implemented lesson plans covering required course Topics. - Administered different tests to determine comprehension rates among students. - Built...


Вчитель вищої категорії, вчитель-методист, досвід роботи 23 роки.


7 років, працювала в приватних школах


Працювала на курсах іноземних мов 10 років. Здала міжнароднийкваліфікаційний екзамен для вчителів від Cambridge. Постійно відвідую та беру участь у семінарах та вебінарах для вчителів від таких видавництв як Oxford, Cambridge, McMillan,Pearson. Маю досвід в...Стаж роботи в загальноосвітній школі 29 років, вчителем української мови і літератури


25 років викладання в школі10

27

Стаж роботи репетитором англійської мови складає 3 роки, у тому числі підготовка дошкільнят, учнів молодших і середніх класів та підготовка старших класів до ЗНО з англійської мови).


Лояльна до учнів, дотримуюсь певних методик, для дітей дошкільного віку ігровий формат проведення занять.Стаж викладання англійської мови 4 роки.

Top