ЗНО 2015: стартувала реєстрація на пробне...

ЗНО 2015: стартувала реєстрація на пробне тестування

1 листопада розпочалася реєстрація на пробне ЗНО: добровільне тестування тих осіб, які хочуть ознайомитися з процедурою проведення основної сесії ЗНО у 2015 році.

Участь у пробному тестуванні, яке повністю відтворює умови, процедури та технології проведення ЗНО, допоможе майбутнім абітурієнтам детально ознайомитися і психологічно підготуватися до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Участь у пробному ЗНО зможуть взяти тільки зареєстровані особи. Реєстрація відбувається в он-лайн режимі на офіційному веб-сайті регіонального центру оцінювання якості освіти (вибір відповідного центру залежить від місця проживання учасника).

Реєстрація стартувала 1 листопада, триватиме півтора місяця і закінчиться 15 грудня 2014. Участь у тестуванні — платна. Вартість пробного ЗНО з одного предмета становить 89 гривень.

21 березня буде проведено пробне ЗНО з української мови та літератури. Нагадаємо, даний тест ЗНО складатимуть усі випускники та його результати будуть зараховані як державна підсумкова атестація. А 28 березня буде проведено пробне тестування з англійської мови, біології, географії, англійської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови та хімії.

Варто також нагадати, що в цьому році абітурієнти зможуть здавати дворівневі тести з української мови і літератури, а також з математики. Кожен з ВНЗ буде визначати в Правилах прийому рівень складності тесту, а абітурієнти, виходячи зі своїх преференцій стосовно того чи іншого університету або спеціальності, будуть вибирати базовий або поглиблений рівень тестів ЗНО.

Запрошення на тестування, в якому буде вказано місце і час проведення пробного ЗНО, учасники зможуть роздрукувати після 3 березня. Крім запрошення, учасники повинні будуть пред’явити для допуску на пункт тестування квитанцію про оплату і паспорт або свідоцтво про народження.

Після виконання тестів всі учасники отримають інформаційні бюлетені з відповідями на завдання і схемою підрахунку балів.

Якщо Вам потрібен репетитор з іспанської мови, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача.


Top