Вузи не бажають відпускати своїх студентів

Вузи не бажають відпускати своїх студентів

Українські виші не хочуть, щоб їх випускники подавали документи в інші навчальні заклади, тому вони затримують видачу дипломів про вищу освіту і додатку до них. Про це йдеться в офіційному листі Міносвіти керівництву вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.
Приводом для написання листа стали численні звернення студентів про неотримання ними диплома, в той час, коли вступна кампанія на магістратуру почалася.

Потрібен репетитор фізики? Перейдіть у відповідний розділ і виберіть свого репетитора.

У листі підкреслюється, що мають місце випадки невиправданої відмови у видачі дипломів, затримки їх видачі, а також значно збільшилася кількість помилок в дипломах і додатках до них. Причиною цього є бажання університетів зберегти кількість своїх студентів.
У зв’язку з цим, Міносвіти вимагає від керівництва вузів безумовного дотримання законодавства та конституційних прав випускників в частині своєчасного отримання документів про вищу освіту. Протягом п’яти днів після подачі студентом відповідної заяви, вузи зобов’язані безперешкодно видати документи про здобуту освіту. В іншому випадку їх керівники будуть нести персональну відповідальність, підкреслює Міносвіти.

Якщо Вам потрібен репетитор з французької мови, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача.


Top