Використання Past Continuous (або Past...

Використання Past Continuous (або Past Progressive)

Ми використовуємо Past Continuous в наступних випадках:

1: Дія в минулому, яка перетинається з іншою дією в часі. Дія в Past Continuous починається перед іншою дією і часто триває після іншої, більш короткої дії.

  • I was walking to the station when I met John. (I started walking before I met John, and maybe I continued afterwards.) — Я йшов на станцію, коли зустрів Джона (Я почав йти перед тим, як зустрів Джона, і, може бути, я продовжив йти далі).
  • At three o’clock, I was working. (I started before three o’clock and finished after three o’clock.) — О 3 годині я працював (Я почав працювати до того, як було 3 години і закінчив після трьох).

 

2: Аналогічно, ми можемо використовувати Past Continuous у реченні при описі сцени дій.

  • The birds were singing, the sun was shining and in the cafés people were laughing and chatting. Amy sat down and took out her phone. — Співали птахи, світило сонце, люди в кафе посміхалися і спілкувалися. Емі присіла і взяла телефон.

 

3: При описі тимчасових звичок або подій, які траплялися частіше в минулому, ніж ми очікували. Часто використовується зі словами ‘always’, ‘constantly’ або ‘forever’. Висловлює закінчений процес, тобто дія більше не відбувається.

  • He was always leaving the tap running. — Він завжди залишав кран відкритим.
  • She was constantly singing. Вона постійно співала.

Відчуваєте, що заплуталися з правилами? Не панікуйте. Репетитор англійської мови з легкістю вирішить Вашу проблему та допоможе вивчити основні часи.

4: Щоб підкреслити, що щось тривало деякий час. Часто використовується з виразами ‘all day’ або ‘all evening’, або ‘for hours’.

  • I was working in the garden all day. — Я цілий день працював в саду.
  • He was reading all evening. -Я цілий вечір читав.

past contПройти тест за цією темою


Top