Українським студентам стане простіше вчитися в...

Українським студентам стане простіше вчитися в країнах Європи

Європейський Парламент схвалив оновлені правила в’їзду і перебування в країнах ЄС. Положення директиви покликані збільшити мобільність студентів і дослідників з країн, що не входять до Союзу, а також збільшити кількість можливостей для проведення ними наукової діяльності.
Одне з головних нововведень — це спрощення пересування студентів під час перебування в країнах Євросоюзу. В майбутньому, їм потрібно буде тільки повідомити міграційну службу країни ЄС, в яку вони планують в’їхати, наприклад, за програмою університетського обміну, а не подавати додаткові документи на отримання візи, як було раніше.
Best-Universities-in-Europe3
А ось дослідники зможуть привозити в країни Євросоюзу членів своїх сімей. Останні зможуть працевлаштуватися під час свого проживання в ЄС. До того ж, право працювати не менше 15 годин протягом тижня буде надано і студентам.
Протягом дев’яти місяців після завершення свого навчання студенти і дослідники зможуть залишитися в країні свого перебування. Цей час дається на пошук роботи або створення власного бізнесу, який принесе вигоду країнам Європи.
До того ж, положення директиви передбачають зміну правил перебування в країнах Євросоюзу інтернів, волонтерів, учнів європейських шкіл, а також учасників програм обміну.
В Європарламенті, впевнені, що завдяки прийняттю директиви про в’їзд і перебування в країнах ЄС університети та науково-дослідні центри отримають унікальну можливість зміцнити свою конкурентоспроможність. До того ж, вони стануть більш привабливими для успішних і цілеспрямованих студентів, дослідників, а також стажерів з інших країн, які бажають навчатися або проводити дослідження в вузах Євросоюзу.
Для інкорпорації нових правил у внутрішнє законодавство країни Євросоюзу мають два роки.
Вступити в іноземний вуз неможливо без знання англійської мови. Досконало вивчити її вам допоможуть викладачі англійської мови, яких ви можете вибрати на нашому сайті.


Top