Petliuk Marianna Vjacheslavovna


 Аудиторія

 Освiта

 Досвід репетиторства

 Дипломи

Petliuk Marianna Vjacheslavovna - Відгуки учнів

Відгуки учнів

  26.02.2019
   Владислав

  Очень доволен качеством преподавания, отличная квалификация и качество работы. Могу с уверенностью рекомендовать как хорошего специалиста.

  20.06.2017
   Ірина
  Чудовий викладач і дуже дружелюбна людина, не встигаєш помітити, як пройшов урок. Матеріал сприймається добре. Підбере актуальний план навчання в залежності від ваших завдань і потреб. Рекомендую всім даного викладача!
  15.06.2017
   Мирослава
  Досвідчений репетитор. Вміє організувати процес навчання, і наповнити урок потрібною і важливою інформацією. Дуже тактовна і пунктуальна. Все завжди йде за чітко побудованим планом. Орієнтується тільки на учня і на те, що йому необхідно.
  28.03.2017
   Марія
  Про репетитора хочеться сказати тільки позитивні слова. З нею працювати легко і приємно. Чудова методика викладання. Прогрес відчувається. Всім рекомендую!
  22.06.2016
   Юлія
  Мар'яна В'їхав ячеславівна дуже грамотний і професійний репетитор. Займатися з нею дуже сподобалося. Я в захваті. Величезне Вам спасибі.
  29.04.2016
   Віталій
  Великий фахівець. Допомогла мені готуватися до здачі екзаменів на відмінно!
  15.04.2016
   Даша
  Заняттями завжди дуже задоволена. Репетитор пояснює все в доступній формі. Дуже сумлінний і приємний педагог.
  02.12.2015
   Олексій
  Хоча заняття і проходили по скайпу з Мар'яною В'ячеславівноюю завжди можна було зв'язатися для уточнення деталей щодо польської мови. Репетитор сама знаходила матеріали для занять і вже через місяць я почав розбиратися в польській. Мені дуже сподобалися заняття.
  16.06.2015
   Лариса
  Педагог допомогла вступити до ВУЗу. Заняття були цікавими і продуктивними. Рекомендую даного педагога всім.
  11.03.2015
   Олена
  Фахівець своєї справи з високими знаннями. Найкращий викладач, який у нас був. Рівень знань сина збільшився за короткий термін. Ставлю максимальну оцінку.
  11.03.2015
   Наталя (мама)
  Вимогливий викладач, який допомагає досягти мети за короткий термін. Завдяки методики Мар'яни В'ячеславівни буквально за чотири місяці мій син уже пише і читає польською мовою. Рекомендую всім учням, які хочуть в найкоротші терміни вивчити мову.
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top