Клейно Марина Петровна


 Аудиторія

 Освiта

 Досвід репетиторства

 Дипломи

Клейно Марина Петрівна - Відгуки учнів

Відгуки учнів

  26.03.2018
   Лариса

  Очень интерсные занятия! Спасибо Марине Петровне огромное! Быстро нашли общий язык, все понравилось

  22.03.2018
   Катерина

  Спасибо огромное Марене Петровне! Прогресс в знании немецкого языка очень большой! Будем еще заниматься!

  17.10.2017
   Ірина
  Я дуже задоволена заняттями з викладачем Мариною Петрівою. Вона грамотний і відповідальний викладач. Наші уроки проходили на найвищому рівні. Раджу всім, хто хоче вивчати німецьку мову, займатися у цього репетитора.
  14.10.2017
   Маша
  Марина Петрівна хороший і уважний репетитор.Зрозуміло,доступно і цікаво пояснює предмет. Рекомендую всім!
  10.07.2017
   Оксана
  Дуже хороший викладач! Рекомендую всім! Марина Петрівна все пояснює зрозуміло, доступно, без зайвої інформації. Індивідуальний підхід до кожного учня.
  16.06.2017
   Олена
  Чудовий викладач, який допоможе не тільки набути знання та навички розмовної німецької, але і отримувати задоволення від занять. Мені подобається, що програма підбирається індивідуально. Результатами задоволена. Спасибі Вам велике!
  16.06.2017
   Дар'я
  Я дуже задоволена викладачем і нашими уроками. Марина Петрівна завжди підказує, поправляє, направляє. Вона бачить все слабкі сторони і працює над їх посиленням. Весь матеріал на уроці підбирається індивідуально. Однозначно рекомендую Марину Петрівну, як дуже досвідченого викладача!
  06.12.2016
   Наталя
  Відмінний репетитор. Незважаючи на те, що заняття проходять по скайп, займатися дуже комфортно. Результати занять дуже радують! Рекомендую!
  07.07.2016
   Анна
  Марина Петрівна викладач дуже високого рівня. Знайшла спільну мову з дитиною. Заняття проходять динамічно і захоплююче. Спасибі величезне.
  21.06.2016
   Наталія
  Чудовий викладач. Уроки завжди проходять дуже цікаво. На кожному занятті отримую багато нової та корисної інформації. Спасибі.
  09.06.2016
   Маргарита
  Займатися з Мариною Петрівною дуже подобається.На кожному новому уроці отримую багато нової та потрібної інформації. Є відчутний результат після занять. Спасибі.
  09.06.2016
   Олена
  Висококваліфікований викладач. Індивідуальний підхід до учня, заняття проходять завжди цікаво та плідно. Результатами задоволені, оцінки стали краще. Всім радимо цього репетитора.
  13.05.2016
   Олександр
  З Мариною Петрівною займався вивченням мови для себе. Репетитор вона грамотний, відповідальний. Дуже зрозуміло все пояснює. Все сподобалося, дякую!
  02.12.2015
   Клименко Вікторія
  Наскільки цілеспрямована людина, що спонукає і нас йти до успіху. Повільно, але впевнено підводить нас до досягнення мети у вивченні мови. Дуже доброзичлива і дохідливо пояснює матеріал. Відмінний репетитор. Рекомендую всім!
  09.07.2015
   Тетяна
  Відмінна подача матеріалу. Нам сподобалися заняття. продовжуємо вдосконалювати знання.
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top