Матвеева Инес Хуановна


 Аудиторія

 Освiта


Відгуки учнів

  28.03.2018
   Евгений

  Инес Хуановна высокий профессионал своего дела. Доходчиво и исчерпывающие подает новый материал. Занятия проходили в легкой, непринужденной форме.Рекомендую!

  26.03.2018
   Валерия

  Мне очень нравится заниматься с Инес Хуановной. Она очень хороший учитель и нашла ко мне подход

  03.05.2017
   Віталій
  Дуже задоволений заняттями з викладачем. Уроки проходять на одному диханні, цікаво та невимушено. Індивідуальний підхід до занять, хороша подача матеріалу. Результат помітив вже через кілька занять.
  19.04.2017
   Олександр
  Займатися мені дуже подобається. Час проходить не помітно. Матеріал підносить дохідливо і що найголовніше - цікаво.
  28.03.2017
   Євген
  Хороший репетитор з англійської мови. Мета занять було підтягти знання з предмета. Репетитор з перших занять знайшов підхід до дитини. Оцінки в школі також стали краще.
  15.02.2017
   Олександр
  Вибрав цього репетитора покладаючись на відгуки її учнів і не помилився. Заняття проходять в режимі скайп, а це специфічна підготовка до занять та іспитів. Але мені дуже подобається, заняття проходять дуже насичено і якісно. Думаю в такому форматі навчання я підготуюся швидше.
  30.06.2016
   Христина
  Чудовий викладач. Уроки завжди проходять цікаво. На кожному уроці дає багато нової та корисної інформації. Рекомендую всім.
  24.05.2016
   Тетяна
  Інес Хуановна дуже кваліфікований викладач. Мені потрібна мова для роботи. Вона швидко знайшла прогалини в знаннях, побудувала програму занять таким чином, щоб як можна швидше підтягнути мене. Результат з'явився відразу ж. Дуже задоволена що вибрала саме цього репетитора.
  13.05.2016
   Вадим
  Допомогла освоїти англійську мову з нуля. Використовує найсучасніші методи навчання, заняття проходять легко і продуктивно. Саме позитивне враження.
  12.05.2016
   Анна
  Дуже хороший репетитор! Хороший індивідуальний підхід, рівень розмовної мови підвищився. Велике спасибі!
  29.04.2016
   Віктор
  Дуже задоволений вибором, репетитор чудовий. Вже після першого заняття, зрозумів що це найкращий вчитель англійської мови. Пояснює дуже зрозуміло, результати є. Всім рекомендую!!!
  28.04.2016
   Роман (тато)
  Чудовий репетитор і дуже добра людина. Вона допомогла підтягнути синові англійську. Особливо хочу відзначити її здатність знаходити підхід до учнів та її щире прагнення допомогти добитися результатів.
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top