Завальная Наталия Викторовна


 Аудиторія

 Освiта

 Досвід репетиторства


Відгуки учнів

  14.06.2017
   Наталія
  Наталія Вікторівна-прекрасний репетитор англійської мови. Дуже доступно пояснює матеріал, виявляє прогалини у знаннях і якісно їх усуває. Вже після кількох занять відчувається результат. Заняття проходять по скайп в зручний час і позитивній обстановці. Спасибі.
  19.05.2017
   Оксана
  Наталія Вікторівна дуже хороший репетитор з англійської мови. Шукала репетитора для себе. База знань є, хотіла підвищити розмовний рівень володіння. Репетитор дуже компетентний, грамотний, відповідальний. Результатами задоволена. Рекомендую.
  10.02.2017
   Антоніна
  Наталія Вікторівна швидко розібралася в моїх потребах, запропонувала програму і зручний графік занять. Кожен урок має конкретну тему і побудований структуровано. Час пролітає непомітно.
  10.02.2017
   Ірина
  Відмінний репетитор з чудовою методикою викладання. Є відмінний прогрес. Наталія Вікторівна допоможе швидко досягти мети у вивченні англійської .Рекомендую.
  10.02.2017
   Єлизавета
  Займатися з Наталією Вікторівною мені подобається. Рівень знань був слабкий. За період навчання я не тільки поліпшила свою англійську, але також напрацювала запас нових слів. Дуже рекомендую.
  05.01.2017
   Наталія
  Все на вищому рівні. Уважна, відповідальна, все зрозуміло пояснює. Я дуже задоволена . Відгук позитивний.
  26.07.2016
   Аня
  Прекрасний викладач англійської мови. Допомогла підготуватися до здачі іспиту. За короткий термін вдалося досягти хороший результатів. Відгук позитивний.
  21.06.2016
   Оксана
  найкращий репетитор. Вміє знайти підхід і сформувати інтерес до навчання. Оцінка 5+
  09.06.2016
   Вікторія
  Наталія Вікторівна хороший вчитель. Відмінно пояснює, заняття проходять дуже цікаво і інтенсивно. Я дуже задоволена ! Дякуємо!
  05.04.2016
   Сергій
  Наталія Вікторівна чудовий репетитор з англійської мови. Підбирає індивідуальну програму навчання. Добре подає матеріал з предмету. Рекомендую даного репетитора!
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top