У зв'язку з військово-політичною ситуацією...

У зв’язку з військово-політичною ситуацією абітурієнти з Донецької та Луганської областей зможуть скласти ЗНО виключно в інших областях України

У зв’язку з військово-політичною ситуацією, що склалася в Донецькій і Луганській областях, неможливістю створення належних умов у пунктах тестування для проведення зовнішнього незалежного оцінювання, відсутністю гарантій безпеки учасникам ЗНО та дотримання вимог конфіденційності тестових матеріалів, додаткова сесія ЗНО в цих двох областях проводитися не буде (наказ МОН від 17.06.2014 № 721).

Абітурієнти з Донецької та Луганської областей зможуть скласти зовнішнє незалежне оцінювання виключно в інших областях України.

Міністерство освіти і науки України просить не хвилюватися учасників ЗНО з Донецької та Луганської областей. Всі необхідні умови для проведення тестування будуть створені.

Зараз продовжений термін перереєстрації на ЗНО для абітурієнтів, які проживають на територіях Луганської та Донецької областей до 24.00 20 червня 2014 року.

Перереєстрацію необхідно здійснити на персональній інформаційній сторінці сайту УЦОЯО.

Також абітурієнти з Донецької та Луганської областей під час підготовки та участі в додатковій сесії ЗНО будуть забезпечені безкоштовними місцями в гуртожитках вищих навчальних закладів інших областей України.

Якщо Вам потрібен репетитор англійської мови, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача.

Top