У навчальних закладах посилять заходи безпеки

У навчальних закладах посилять заходи безпеки

Міносвіти рекомендує навчальним закладам розширити перелік додаткових заходів, які будуть здійснені для забезпечення належного рівня безпеки. Про це йдеться в офіційному листі відомства, направленому керівникам департаментів освіти і науки в регіонах України. Посилення безпеки стосується, в першу чергу, місць перебування вихованців дитсадків, школярів і студентів, які навчаються в дошкільних, професійно-технічних, загальноосвітніх, а також вищих навчальних закладах.

Чиновники Міносвіти зазначають, що нові заходи безпеки повинні бути реалізовані в найкоротші терміни. Їх основна мета — це посилення громадського порядку в місцях перебування учнів, дошкільнят і студентів.

По-перше, Міносвіти рекомендує керівникам регіональних департаментів освіти спільно з правоохоронними органами вжити додаткових заходів для забезпечення безпеки вищевказаних категорій під час проведення масових заходів.

По-друге, в школах, дитсадках, ПТУ і вузах необхідно поширити пам’ятки з правилами поведінки у випадках виявлення підозрілих предметів, в тому числі і вибухонебезпечних, замаскованих під телефони, авторучки, магнітофони, іграшки і т.д.

По-третє, в освітніх установах разом з правоохоронними органами необхідно проводити постійні перевірки приміщень та територій на виявлення підозрілих предметів.

По-четверте, керівники освітніх установ повинні посилити контроль за перебуванням на території і в приміщеннях цих установ осіб, непричетних до проведення виховного та навчального процесу, а також впровадити більш жорстку систему пропуску для недопущення несанкціонованого перебування таких осіб і для недопущення внесення вибухонебезпечних та інших предметів.

По-п’яте, необхідно акцентувати увагу батьків на виявленні підозрілих осіб, які не орієнтуються в населеному пункті, поширюють сепаратистські матеріали або предмети, що викликають підозру.

Якщо Вам потрібен репетитор польської мови, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача.


Top