У Міносвіти працюватиме штаб «Вступна кампанія...

У Міносвіти працюватиме штаб «Вступна кампанія 2014 року»

Для контролю за проведенням вступної кампанії у вищих і професійно-технічних навчальних закладах та вживання необхідних заходів для вирішення проблемних питань в Міністерстві освіти і науки створено оперативний штаб «Вступна кампанія 2014 року». Відповідний наказ підписаний міністром освіти Сергієм Квітом.

Оперативний штаб, до складу якого входять співробітники міністерства, буде працювати в період проведення вступних випробувань та зарахування абітурієнтів до вищих і професійно-технічних навчальних закладів.

Також визначено план заходів, які повинні бути здійснені під час роботи штабу, зокрема, забезпечення функціонування приймальної і консультативних телефонів.

Крім того, штаби повинні налагодити ефективну взаємодію з центральними органами виконавчої влади, що мають у підпорядкуванні ВНЗ, правоохоронними органами, управліннями освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій, органами студентського самоврядування вищих навчальних закладів щодо вирішення проблемних питань вступної кампанії.

На штаб покладено обов’язки систематичного інформування громадськості та ЗМІ про хід вступної кампанії, виявлення фактів порушень та зловживань у вузах і вживання заходів.

Як відомо, 11 липня приймальні комісії вищих навчальних закладів почнуть прийом вступних документів від абітурієнтів. Вступна кампанія триватиме протягом трьох тижнів і завершиться 1 серпня. Університети Донбасу прийматимуть документи від вступників до 15 вересня.

Якщо Вам потрібен репетитор з хімії, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача. Посилання


Top