Три головні помилки, які допускаються в школах...

Три головні помилки, які допускаються в школах при вивченні англійської мови

Незважаючи на сучасні тенденції в розвитку педагогічної освіти і впровадження нових методів вивчення англійської, рівень знання середньостатистичного учня невисокий. На жаль, у багатьох школах дотримуються радянської методики викладання англійської, і лише деякі вчителі намагаються користуватися більш прогресивними методами.

Найпопулярніший сучаснийпідхід — це знайти репетитора з англійської в Харкові. Хороший спеціаліст дійсно правильно викладає інформацію і розставляєпріоритети.

А зараз давайте розглянемо Топ-3 неправильних підходів, які гальмують процес вивчення:

1. Акцент на підручники. Існує стереотип, знайомий всім: «Ось вивчиш підручник напам’ять і будеш все знати». Як не сумно, але цей метод неефективний. Крім підручників потрібно і необхідно користуватися аудіо і відео матеріалами, а якщо і вибирати посібник, то англійського видавництва, де матеріал повністю відповідає сучасній англійській.

2. Тільки хороші оцінки. Звичайно, приємно отримувати високі бали, але не потрібно всю суть навчання зводити до цифр. Багато школярів, отримавши незадовільний бал, втрачають інтерес до навчання, а їх батьки бажають знайти репетитора з англійської в Харкові. Але ж оцінки — це зовсім не головне. Розуміти матеріал — ось до чого потрібно прагнути.

3. Вимова на другому плані. Скільки дітей і дорослих вимовляють англійські слова з українським акцентом. Зрозуміти таку вимову можемо відповідно тільки ми самі. Абсурд, чи не так? Вимова дуже важлива, звертайте на неї увагу і використовуйте додаткові можливості для її поліпшення. Наприклад, репетитор англійської мови в Харкові, може допомогти розібратися з артикуляційних апаратом і правильно поставити вимову.


Top