Школярам введуть в програму факультатив «Сімейні...

Школярам введуть в програму факультатив «Сімейні цінності»

МОН радить школам ввести вищезгаданий курс. Передбачається, що заняття будуть мати статус факультативу або курсу за вибором. Мета даного заняття — формувати у дітей правильне ставлення до сім’ї, домашнього вогнища.

Рекомендаційний лист вже отримали місцеві департаменти освіти

Також міністерство надало матеріали для проведення уроків, які прийняті Науково-методичної комісією.

У МОН сподіваються, що курс буде спрямований на краще проведення виховної роботи, яка лежить на плечах психологів, соціальних педагогів.

Незважаючи на те, що у дітей і так велике навантаження: додаткові заняття, репетитор з англійської мови, як варіант, але даний курс, безумовно, може мати позитивний вплив на формування дитячого бачення по-справжньому щасливої ​​родини.

А яка сім’я все-таки є ідеальною? Дане питання ми розглянемо з боку виховання дітей і їх успіхів у житті.

В хорошій сім’ї діти не схильні до стресів, вони розуміють і оцінюють важливість навчання, а також намагаються хоча б мінімально отримувати нові знання. Щоб розвинути в дітях перераховані вище якості, безумовно, потрібна участь батьків. Тільки від ставлення батьків до утворення залежить те, наскільки дитина буде вважати це важливим для себе.

Важливо, щоб батьки заохочували читання книг, в разі проблем  спробували знайти репетитора з англійської мови, наприклад.

На жаль, на практиці ми переконуємося, що культурний рівень українців бажає бути кращим.

Начитані діти, які орієнтуються в сучасному світі, які знають іноземну мову: саме таким має зрости наступне покоління. Школярам важливо розвиватися, а батькам підтримувати цей процес. Можна використовувати всі методи, в тому числі самоосвіту, наприклад, репетитора англійської мови.

Майбутнє держави за освіченою молоддю.


Top