Вивчаємо німецьку мову легко

З розвитком економіки, культурних, ділових і партнерських відносин між країнами, необхідність знання іноземних мов стоїть дуже гостро. Останнім часом спостерігається тенденція того, що сучасна молодь і дорослі намагаються вивчати німецьку мову. Не всі мають можливість осягати такі знання в школі або ж в університеті. Тому єдиним виходом можна вважати курси німецької мови в Кривому Розі або в інших містах країни, а також індивідуальні заняття з репетитором. Щоб зробити правильний вибір і домогтися максимального результату, необхідно докладніше дізнатися про різні можливості цих способів навчання.

Курси німецької мови

Зараз працює багато освітніх закладів, які пропонують недорогі курси німецької мови з різними програмами і методами навчання. Також різниться і рівень отриманих знань. Адже є курси для початківців, і курси для більш досвідчених студентів. В основному, всі групи можна сміливо розділити на:


  1. Початкову — тут відбувається знайомство з мовою, даються базові знання;
  2. Середню — це більш поглиблене вивчення;
  3. Вищу — тут вже формується певний діалект, вивчається якийсь аспект мови, наприклад, ділова німецька.


Важливо знати, що на курсах кожна людина повинна пройти тест, результат якого покаже реальні знання. Тим, хто ніколи не вивчав мову, такий тест не пропонують.

Особливості вивчення німецької на курсах

У популярних закладах предмет веде носій мови. Також застосовуються сучасні методики, які допомагають добитися високої ефективності заняття, дають можливість інтенсивно вивчати мову. Кожна категорія учнів має свої посібники, які зараз не тільки в паперовому вигляді, а й у якості мультимедійних розробок, аудіо та відео уроків.

На окрему увагу заслуговує і вартість курсів німецької мови в Кривому Розі. Незважаючи на те, що конкуренція велика, ціни в принципі приблизно однакові. Тому потрібно уважно вивчати той матеріал, з яким працює організація, викладацький склад і час проведення занять. Пам’ятайте, ціна курсів німецької мови в місті Кривий Ріг не повинна бути головним критерієм вибору місця вивчення. Головне — це викладачі та методологія.

Репетитор для вивчення німецької мови

Далеко не всі мають можливості і бажання вивчати іноземні мови в групі з іншими людьми. Деяким може бути складно відкриватися в присутності інших, деякі просто не можуть підлаштувати свою роботу або іншу зайнятість під графік занять і так далі. А ось репетитор німецької мови в Кривому Розі дозволить прибрати всі ці проблеми і дати якісні знання на більш вигідних умовах.

Серед головних переваг індивідуальних занять з професійним викладачем слід зазначити:


  1. Можливість складання графіка занять, який буде підходити клієнту. В основному репетитори можуть працювати як у себе вдома, так і приїжджати до учня. Так, можна заощаджувати час на проїзд, займатися навчанням вже після роботи;
  2. Комфортність. Можливість проведення занять вдома сприяє наявності максимально зручною обстановки. Погодьтеся, набагато краще вивчати предмет на своєму улюбленому кріслі, ніж в офісній будівлі, сидячи на незручному стільці;
  3. Індивідуальний підхід до навчання, який враховує мету, можливості учня. Адже не завжди стандартна програма буде підходити всім. А ось репетитор німецької мови в Кривому Розі зможе перевірити свого учня і підготувати для нього посильну і ефективну програму.


Звичайно ж, послуги репетитора не з дешевих, але і ціна повністю виправдовує якість. Щоб знайти професійного педагога можна використовувати спеціальні ресурси, де зібрані викладачі з різних міст, з відгуками їхніх учнів, досвідом роботи та сферою діяльності.

Кривий Ріг
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 6 викладачів німецької мови, Кривий Ріг. Всього репетиторів в базі: 8592

Уроки німецької мови для школярів та дорослих. Використовую сучасні допомоги в поєднанні з вітчизняними. Індивідуальний підхід. Спрямованість на розвиток комунікативного досвіду, подолання мовного бар'єру.Допомога у виконанні домашніх завдань. Рівень...


Займаюся викладанням німецького вже більше 6 років, починала з занять ще в університеті для здобуття досвіду та удосконалення навичок викладача, зараз займаюся для свого задоволення. Мені як викладачу цікаво розробляти методики і займатися з індивідуальним...


1. Вожата в шкільному таборі. 2013 Кривий Ріг, КІШ I-III ступенів №7 2. Вчитель англійської мови та зарубіжної літератури, помічник класного керівника 7 го класу. 2014 Кривий Ріг, КІШ I-III ступенів №16 3. Online перекладач. Травень - Серпень...

Працюю на усунення язикового бар'єру, постановку правильного вимови. Напрямки роботи: - допомога з домашніми завданнями; - шкільна програма з 1 по 10 клас; - підготовка до TOEFL/IELTS; - разговорний англійська.


Криворрожский педуніверситет 1985 -1996, Європейський університет(1999-2001), Донецький національний університет торгівлі та економіки (2001-20015), Дніпровський університет імені Нобеля (2016-2017). Зав. кафедри іноземних мов


Практикуючий перекладач і репетитор англійської і німецької мов. Займаюся з абсолютно різними учнями, різного віку, досвід роботи близько 5 років. Підбираю методику та підхід до кожного індивідуально.

Top