Президент дав «добро» реформам в освіті

Президент дав «добро» реформам в освіті

Якось питання про підписання законопроекту набрав гласності завдяки заступнику міністра освіти і науки Інні Совсун, тут же Петро Порошенко поставив свій автограф на ньому, відкинувши пропозицію міністерства фінансів його ветувати. Першого серпня міністр освіти і науки Сергій Квіт оголосив про підписання Президентом закону про освіту і додав, що це перший крок до автономності українських університетів.

Як вже говорилося раніше, закон про освіту був прийнятий у Верховній Раді ще першого липня 276 голосами «за» і нарешті почне втілюватися в життя.

Нагадаємо основними нововведеннями в сфері української освіти стане: скасування рівнів акредитації вузів, введення доктора філософії академічного і першого ступеня, встановлення рівнів освіти (бакалавр, магістр і т.д.), збільшення автономії університетів, збільшення рівня контролю роботи вузів з боку громадськості шляхом створення незалежних установ оцінювання та забезпечення якості освіти, освіти науково-дослідних інститутів, зміниться критерій присвоєння університету статусу Національний і т.д.

Якщо Вам потрібен репетитор з фізики, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача.


Top