Поради тим, хто готується складати ЗНО

Поради тим, хто готується складати ЗНО

Традиційно восени у одинадцятикласників стартує підготовка до ЗНО 2017 Одесі і інших містах України. Досвідчені вчителі, які займаються з майбутніми абітурієнтами, запевняють, що для отримання хорошого результату за підсумками тестування слід починати займатися якомога раніше, повторювати абсолютно весь матеріал, починаючи з п’ятого і до одинадцятого класу і ні в якому разі не панікувати заздалегідь.
Чому не можна тягнути кота за хвіст
Успіх на зовнішньому незалежному оцінюванні, перш за все, залежить від тривалості підготовки до нього. Як показує досвід, більшість тем з таких предметів, як історія, біологія або географія, вивчених в п’ятому або шостому класах, до кінця школи забувається. З фізики, математики та хімії потрібно мати не тільки теоретичні знання, а й практичні навички. А повторити всі правила іноземної мови і перечитати всі твори з української літератури за ніч не можливо. Саме тому підготовку слід починати заздалегідь, поступово повторюючи весь вивчений матеріал.
Заняття з репетитором — запорука успіху
Практика показує, що найкращих результатів досягають ті учні, що регулярно відвідують заняття, які проводить репетитор з підготовки до ЗНО в Одесі. Саме систематичне навчання під контролем фахівця дає учневі можливість швидко виявити прогалини в знаннях і заповнити їх, отримати необхідні практичні навички та ознайомитися зі специфікою завдань, які трапляються на ЗНО.
Стоп паніка!
Незалежно від тривалості підготовки, не потрібно переживати про те, що всі завдання вкрай складні, і їх неможливо здати. Головне пам’ятати про те, що якщо підійти до складання зовнішнього незалежного оцінювання з відповідальністю, то відмінний результат забезпечений на сто відсотків. А допомогти в його досягненні покликаний кваліфікований репетитор з підготовки до вступу до ВНЗ в Одесі. Він не тільки додасть впевненості в знаннях, але і допоможе позбавити учня від психологічної напруги перед здачею тестування.


Top