Навчання в Польщі: як швидко вивчити іноземну мову

Навчання в Польщі: як швидко вивчити іноземну мову

Сьогодні все більш популярним серед українських школярів та студентів стає вивчення польської мови. Ця тенденція пов’язана, перш за все, з тим, що в останні роки Польща значно пом’якшила для українців правила вступу до своїх вищих навчальних закладів. Тому все більше наших співвітчизників прагне навчатися в польських вузах.
Доступність отримання вищої освіти в країні-сусідці обумовлена, в першу чергу, тим, що польські університети не заповнені, і вони потребують нових, в тому числі, іноземних студентів. Українці ж масово прямують до Польщі, адже вартість навчання тут в середньому нижче, ніж в українських вузах, а стипендіальні виплати часто перевищують українські. Ще один фактор, який приваблює українських студентів, — це можливість працевлаштуватися в європейських країнах, що зробити набагато легше, маючи на руках польський диплом.
Ready-Study-Go-Poland
Однак для вступу до більшості польських вузів студенти повинні добре знати мову країни. Існує думка, що через схожість польської з російською і українською, вивчити її можна самостійно за короткий період часу. Однак, як показує практика, це не так. Не користуючись допомогою сторонніх, можна навчитися читати по-польськи. А більше вивчити можна або займаючись на курсах, або з приватним репетитором. Другий варіант передбачає більш швидке вивчення мови з нуля.
Кваліфікований репетитор польської, якого ви можете вибрати на нашому сайті, неодмінно навчить всім тонкощам мови і допоможе виправити будь-які помилки. Він навчить розуміти мову на слух, правильно висловлювати думки і писати без помилок. Всі наші викладачі працюють, використовуючи передові методики навчання, сучасні підручники та літературу, відеоматеріали і комп’ютерні технології. Все це дозволяє за короткий термін досягти бажаного результату — досконально вивчити польську мову і вступити до закордонного вузу.


Top