На що звернути увагу при підготовці до ЗНО з...

На що звернути увагу при підготовці до ЗНО з української мови

Незважаючи на те, що не за горами новорічні свята й думати про екзамени зовсім не хочеться, але сесія ЗНО 2017 наближається з кожним днем. ​​Часу на підготовку стає все менше і менше. Випускникам потрібнобратися до роботи, щоб навесні-влітку впевнено себе почувати при здачі тесту.

Важливо правильно розподілити час на заняття, а також спланувати весь процес навчання, щоб встигати засвоювати матеріал і не залишати все на останні тижні.

Виділіть 10 хвилин і напишіть план своїх дій. Звичайно, неможливо ретельно його дотримуватися протягом року, але ви все одно повинні орієнтуватися на обсяги, які потрібно пройти за певний період часу, щоб все встигнути.

Підготовка до ЗНО з української мови вимагає працьовитості. Кращим вашим помічником стане вчитель, але якщо у вас немає можливості займатися з ним додатково, репетитор з української мови в Одесі зробить ваше навчання легшим. Якщо українську літературу можна засвоїти самостійно, то розібратися в деяких правилах граматики нелегко. Звичайно, можна просидіти всю ніч над підручником, але навіщо витрачати час даремно? Для цього й існує викладач української мови в Одесі.

Ще одна важлива деталь, яку не можна залишати поза увагою, це власне висловлювання. Правила його оцінювання достатньо суворі, крок вліво — крок вправо від певних критеріїв — і ваша робота може втратити дорогоцінні бали. Уважно читайте всі правила. З ними можна ознайомитися як в спеціалізованій літературі, асортимент якої вражає у всіх книжкових магазинах, так і на сайті МОН.

Вивчайте наперед слова, в яких потрібно правильно поставити наголос. Можливо, ви здивуєтеся, але правильно вимовляти українське слово «чорнослив» з наголосом на друге «О»: чорнОслив. І таких прикладів багато. Це, як мінімум, ще один привід, щоб ваш репетитор в Одесі допоміг вам з підготовкою до здачі ЗНО з української мови 2017.


Top