Міносвіти визначило тему першого уроку в школах...

Міносвіти визначило тему першого уроку в школах України

Україна — єдина країна! Саме так звучить тема першого уроку, який пройде у всіх школах країни 1 вересня. При виборі теми Міносвіти відштовхувалася від суспільно-політичної ситуації в країні та подій в Криму і на Сході України.

Мета першого уроку — допомогти школярам зрозуміти необхідність утвердження єдності та цілісності України, її території та її багатонаціонального населення, а також усвідомити ідею національного розвитку незалежної та вільної, багатої країни, де беззаперечно дотримуються демократичних принципів.

У листі Міносвіти керівникам загальноосвітніх установ відзначено важливість акцентування уваги школярів на те, що, незважаючи на останні події, Донбас і Крим — це українські території, а їх жителі — українські громадяни. Крім того, вчителі під час проведення першого уроку, повинні сприяти усвідомленню учнями спільності інтересів усіх громадян України в розвитку своєї країни, необхідність інтелектуального, фізичного і творчого розвитку кожної особистості для формування міжнаціональної толерантності і процвітання країни в майбутньому.

Якщо Вам потрібен репетитор з фізики, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача.


Top