Міносвіти створить електронний рейтинг шкільних...

Міносвіти створить електронний рейтинг шкільних підручників

3 липня в Міністерстві освіти і науки України відбулася зустріч заступника міністра освіти і науки Павла Полянського з книговидавцями і експертами в сфері освіти, на якій усіма учасниками була підтримана ідея створення електронного рейтингу шкільних підручників для 4-х і 7-х класів.

Зустрічі передували гострі дискусії про неефективність традиційного конкурсу з відбору підручників, оскільки він не відповідав трьом ключовим принципам — прозорості відбору, активної участі в цьому процесі педагогів і загальної якості підручників. Для реалізації цих критеріїв і буде створений електронний портал. На ньому будуть розміщені електронні версії всіх підручників з грифом МОН, які автори подали для участі в конкурсі. Педагоги зможуть отримати доступ до рукописів і оцінити їх якість. Підручник, який отримав найвищий рейтинг викладачів, буде затверджений в МОН, спрямований до друку, а пізніше — в школи.

Нова система обіцяє бути ефективною — вона зможе допомогти викладачам в удосконаленні навчального процесу, що приведе до підвищення успішності засвоєння матеріалів школярами.

Якщо Вам потрібен репетитор фізики, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача.

Top