Куди вступають юні українці: опублікований список...

Куди вступають юні українці: опублікований список найпопулярніших спеціальностей

У Міносвіти назвали спеціальності, на які абітурієнти 2016 року подають найбільшу кількість заяв. Їх конфігурація залишається незмінною вже кілька років поспіль. Втім, ці дані поки проміжні, а остаточні висновки робити не варто — адже до кінця вступної кампанії залишився тиждень.
5783290bd650f-rezultat-klass0002_1200
Серед найпопулярніших серед абітурієнтів — філологія, право, а також менеджмент. Саме ці спеціальності на даному етапі вступної кампанії лідирують за кількістю поданих заяв. На «філологію», у тому числі й англійську мову, було подано 73 580 заяв, бажання вчитися на спеціальності «право» виявили 70 684 майбутніх студентів, 33 697 вибрали для себе спеціальність «менеджмент». Значною популярністю також користуються перспективні комп’ютерні та економічні науки, психологія та середня освіта, повідомляють у Міносвіти.
Традиційно, з року в рік також не змінюється десятка найпопулярніших вузів країни, в яких бажають вчитися українці. Це КНУ імені Тараса Шевченка, ЛНУ імені Франка, Львівська Політехніка, КПІ, КНТЕУ, НАУ, ДНУ імені Гончара, ЧНУ імені Федьковича, ХНУ імені Каразіна і КНЕУ.
Нагадаємо, за 10 днів вступної кампанії 2016 року в вузи країни абітурієнти подали 1 350 000 заяв. А ті, хто ще не встигли це зробити, мають час до 27 липня. Рівно о 18.00 цього дня прийом заяв у всіх вищих навчальних закладах України буде закінчено.


Top