Коротко про навчання в Польщі

Коротко про навчання в Польщі

Тисячі українських абітурієнтів в якості свого вузу вибирають польські навчальних заклади. Ціна на навчання в них не набагато відрізняється від топових українських університетів, таких як КНУ ім. Т. Шевченка, КІМВ, ЛНУ ім. І. Франка, НаУКМА та інших.

Щоб успішно вступити в Польщу, потрібно обов’язково володіти мовою. Останнім часом репетитор польської мови в Києві не має відпочинку від клієнтів. Число школярів, бажаючих  вивчити цю мову, зростає з кожним днем. Польська влада підтримує таку тенденцію й всіляко заманює українську молодь.

Вчитися в Польщі можна безкоштовно, маючи карту поляка, якщо її немає, доведеться платити. Найстаранніші студенти мають змогу отримати стипендію,  яка практично повністю покриває витрати на навчання.

У Польщі більше уваги приділяють практичним навичкам, теорію вивчають в меншій мірі.

У багатьох вузах, як державного, так і приватного типу, пропонують можливість отримати освіту відразу в двох університетах: один польський, другий в одній з країн Євросоюзу. Це ще одна причина серйозно подумати про своє польське майбутнє. Ваш репетитор з польської мови в Києві, скоріше за все, знає про можливості ще більше.

Перевага  Польщі — це зручне розташування країни. З одного боку — закордон, з іншого — повернутися додому можна дуже швидко.

Університети всіляко підтримують інноваційні технології при навчанні. Будьте готові до величезних, просторих бібліотек, вдосконалених аудиторій і відмінного спортивного спорядження.

Отримавши польський диплом, у вас з’являється шанс працевлаштуватися в будь-якій країні ЄС. Крім того, вузи беруть участь в програмах обміну, таких як Erasmus. Іноді проводяться стажування інших державах. Це хороша нагода побачити світ.

На закінчення, хочеться відзначити якість польської освіти, здатну конкурувати з багатьма світовими університетами. Репетитор з польської мови в Києві полегшить завдання стати студентом європейського вузу.


Top