Кіно як спосіб вивчати англійську

Кіно як спосіб вивчати англійську

Перегляд фільмів — один з кращих способів, який дозволяє швидко і успішно вивчити англійську мову. Адже, як показує досвід, щоб краще запам’ятовувати нові слова, необхідно максимально часто використовувати їх у повсякденному житті. Наприклад, читати книги, слухати пісні і, звичайно ж, дивитися іноземні фільми в оригіналі.
Однак часто буває так, що перегляд кіно англійською мовою не є успішним. Найчастіше це відбувається через вибір надмірно складних фільмів. Тому, щоб зробити перегляд цікавим і, головне, корисним, досвідчені викладачі англійської радять враховувати кілька факторів.
learn+english+from+movies+advanced
По-перше, слід правильно підбирати фільм для перегляду. Кінострічки, розраховані на масову аудиторію, часто дуже важкі для сприйняття тими, чий лексичний запас недостатньо великий. Герої говорять швидко і не завжди чітко, часом використовуючи сленгові слова. До того ж, такі фільми можуть містити специфічну лексику. Тому необхідно вибирати кіно з не надто заплутаним сюжетом, переважно комедії.
Для того, щоб сюжет не відволікав, можна вибирати такі фільми, які вже були переглянуті на рідній мові. Тому навіть якщо під час перегляду трапляються незнайомі слова, їх можна зрозуміти з контексту, при цьому, не втративши суть сюжету.
А ті, хто тільки почав вивчати англійську і ще не володіє нею в повній мірі, можуть вибирати прості кінороботи. Наприклад, мультфільми або програми для дітей. Як правило, в таких фільмах дикція героїв правильна і чітка, а вживані слова і речення — досить прості для розуміння і сприйняття.
Практика завжди дозволяє поліпшити результати, нагадують викладачі англійської. Тому перегляд фільмів англійською неодмінно допоможе швидше вивчити іноземну мову і стане відмінним доповненням до занять з репетитором або на спеціальних курсах.


Top