Англійська мова: що ми робимо не так?

Англійська мова: що ми робимо не так?

У цій статті ми детально розглянемо, які саме помилки роблять люди, вивчаючи іноземну, а також розповімо, як їх уникнути.

Найчастіше люди кидають заняття після місяця уроків, розчарувавшись  ув своїх власних успіхах. Нас вводять в оману популярна реклама, така як «англійська за 2 тижні» та ін. Запам’ятайте, що жодну мову не можна вивчити з нуля за такий період часу. Потрібен рік старанних занять для перших позитивних результатів, а також досвідчений репетитор з англійської мови.

Не потрібно акцентувати увагу на граматиці. Багато хто зазубрює її і присвячує менше часу розмовній практиці. Якщо попереднє речення про вас, значить, ви ризикуєте стати типовим учнем, що знає теорію і не вміє зв’язати кілька слів на побутовому рівні. Рівномірно розподіляйте час ваших занять.

Якщо ви не збираєтеся здавати міжнародні тести і вчите англійську для себе, не нехтуйте можливістю подивитися фільми, почитати форуми, нехай навіть мова там і не зовсім літературна. Вивчайте навіть сленг.

Не бійтеся помилятися. Чим більше неточностей ви допустите, тим краще ви запам’ятаєте, що саме ви зробили не так, а, значить, в майбутньому більше не допустите таких помилок.

Повторюйте вивчений матеріал. Застосовуйте в активній лексиці ті слова, які запам’ятовуються найгірше. Пам’ятайте: головне не кількість засвоєного матеріалу, а його якість. Нехай вам допоможе репетитор з англійської мови в систематизування всій вивченої інформації.

Вчасно навчайте правильну вимову. Запам’ятовуйте звучання слів відразу ж. Перевчити потім буде набагато складніше. Таким чином, краще відразу перевіряйте по транскрипції правильність вимови, нехай навіть це здається дуже виснажливим заняттям.

Запорука вашого успіху — це щире бажання що-небудь робити, а також педагог, який працює з вами. Тому також важливо знайти репетитора англійської мови з хорошою репутацією.


Top