Американські вузи - кращі у світі

Американські вузи — кращі у світі

Починаючи з 2003 року, університет з Шанхая Цзяо Тун щорічно представляє список 500 кращих університетів світу, який багатьма експертами в сфері освіти визнаний одним з найавторитетніших рейтингів. Рейтинг складається на основі декількох критеріїв, таких як індекс цитування дослідників, кількість випускників-лауреатів Філдсовської або Нобелівської премії, кількість наукових статей, опублікованих у провідних журналах, і навіть розмір університетського будинку.

Потрібен репетитор з історії? Перейдіть у відповідний розділ і виберіть свого репетитора.

15 серпня 2014 року було опубліковано оновлений «шанхайський» рейтинг, який підтвердив лідерські позиції вузів США і Великобританії. Вже протягом двадцяти років перше місце в рейтингу займає університет Гарварда. Друге і третє також за американськими вузами — Стенфордським університетом і Массачусетським технологічним інститутом. Конкуренцію їм складають три британські вузи — знамениті Кембридж, Оксфорд і Університетський коледж Лондона. В першу двадцятку також увійшли тринадцять інших університетів з США і навіть один швейцарський — Федерального технологічного інституту в Цюріху.

Варто відзначити, що як і в попередні роки, жоден вищий навчальний заклад з України не увійшло в топ-500 шанхайського рейтингу.

Якщо Вам потрібен репетитор з фізики, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача.


Top