Абітурієнти будуть зараховані до ВНЗ під час...

Абітурієнти будуть зараховані до ВНЗ під час першої хвилі

Наступного року списки абітурієнтів, які будуть зараховані до ВНЗ, будуть автоматично формуватися відразу після завершення подачі всіх заяв. І, як наслідок, всі абітурієнти будуть зараховані вже під час першої хвилі, а не під час другої або третьої, як відбувалося раніше. Про це на брифінгу, присвяченому питанням вступної кампанії 2015 року, заявила Інна Совсун, перший заступник міністра освіти.

Чиновниця повідомила, що в наступному році планується впровадити принцип пріоритетності подачі заяв. Тобто кожен абітурієнт, який має право подати в цілому 15 заяв (по три в п’ять ВНЗ), при їх подачі повинен самостійно ранжувати ВНЗ і спеціальності та визначити пріоритетність заяв.

Потрібен репетитор китайської мови? Перейдіть у відповідний розділ і виберіть свого репетитора.

«Наприклад, абітурієнт найбільше хоче вступити на право в Києво-Могилянську академію — це пріоритет номер один, і якщо він потрапляє зі своїми балами в цей вуз, то все інші заяви автоматично анулюються, і ця людина не бовтається в списках і штучно їх не розтягує. А якщо він в «Могилянку» не потрапляє, але другою за пріоритетністю значиться заява на вступ, скажімо, на право в університет ім. Франка, і він туди вступає, то інші його заяви випадуть зі списку», — зазначила перший заступник міністра освіти.

Інна Совсун також нагадала про те, що майбутнім студентам необхідно дуже відповідально поставитися до вибору бажаного ВНЗ і спеціальності, а також до процедури виставлення пріоритетності своїх заяв.

Якщо Вам потрібен репетитор з іспанської мови, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача.


Top