ЗНО-2017: які предменти ДПА здавати?

ЗНО-2017: які предменти ДПА здавати?

Напередодні ЗНО-2017 у середовищі майбутніх випускників загальноосвітніх навчальних закладів та їхніх батьків все більше проявляється занепокоєння. Поширюється суперечлива інформація з приводу обмежень при виборі предметів для ЗНО. Наприклад, що вступник повинен вибирати предмети, виходячи з профілю класу і школи, що не можна здавати історію України та математику одночасно. Правдиво це чи ні і як бути випускникам 2017 року? Представники українського центру оцінювання якості освіти стверджують, що подібна інформація взагалі не відповідає дійсності і надають роз’яснення для громадськості.

Роз’яснення від УЦОЯО

Отже, у 2017 році як оцінки за державну підсумкову атестацію зарахують тестування з трьох предметів ЗНО. Перший обов’язковий для складання всіма випускниками предмет — українська мова та література. При виборі другого обов’язкового предмета ЗНО-2017 учасник має альтернативу між математикою та історією України. Третій предмет слід вибирати зі списку предметів, за якими проводять тестування в цьому році (історія України, математика, англійська, іспанська, французька, німецька, російська мови, географія, біологія, хімія, фізика). Підкреслимо, для того, щоб оцінки, отримані на державній підсумковій атестації були зараховані, можна одночасно вибирати і математику, і історію України. Таким чином, вибір предметів — безпосередня прерогатива учасника, і повинна обумовлюватися виключно його планами щодо майбутнього навчання, але не профілем класу або школи.

Так само представники УЦОЯО звернули увагу випускників і їх батьків на те, що на їхньому офіційному сайті розміщена найбільш актуальна і точна інформація про проведення ЗНО-2017.


Top