ЗНО 2017 стартує в травні

ЗНО 2017 стартує в травні

В освітньому відомстві затвердили план проведення зовнішнього незалежного оцінювання в наступному році. Випускники загальноосвітніх шкіл та особи, які планують вступати до українських вишів, почнуть здавати ЗНО з 23 травня. Тестування з дванадцяти предметів буде проводитися до 16 червня включно.
zno
Традиційно, ЗНО розпочнеться з оцінювання знань майбутніх абітурієнтів з української мови та літератури. Це один з найважливіших предметів, тому буде добре, якщо вашого абітурієнта до іспиту буде готувати репетитор з української мови та літератури. Це забезпечить гарантійний вступ до внз. 25 травня пройде ЗНО з німецької, французької, а також іспанської мови. А 29 — з англійської.
31 травня пройде тестування з математики, 2 червня — з історії України, а 6 — з російської мови. Математика — також дуже важливий та складний предмет. Діти не завжди можуть самостійно зрозуміти цю нелегку науку, тому репетитор з математики у цьому випадку буде дуже доречний.
8, 12 і 14 червня відповідно буде проведено ЗНО з природознавчих предметів — біології, географії, а також фізики. Завершальним етапом основної сесії стане здача тестів з хімії — їх проведуть 16 червня.
Відповідно до плану, затвердженого Міносвіти, з 3 по 12 липня пройде додаткова сесія тестування. Графік її проведення опублікують після завершення основної сесії.
Всі бажаючі здавати тести в 2017 році зможуть зареєструватися в період з 6 лютого до 17 березня. Кожен учасник отримає право здати ЗНО максимум з чотирьох предметів. Оцінки з трьох з них, а саме з української мови та літератури, математики або історії України, а також третього предмета, обраного випускником самостійно, будуть зараховуватися як результати атестації, яка проводиться в школах України.


Top