Заняття по скайпу: як зробити уроки онлайн...

Заняття по скайпу: як зробити уроки онлайн максимально ефективними

Все більшу популярність сьогодні набирають заняття з репетитором за допомогою використання скайп-технології. Такий формат проведення уроків простіший, дозволяє заощадити досить багато часу. При цьому він не менш ефективний в порівнянні з традиційним форматом занять віч-на-віч. Однак для отримання високої ефективності учень повинен володіти такими якостями, як самоорганізація і дисципліна, а також бути мотивованим. До того ж, учневі необхідно слідувати простим правилам від досвідчених репетиторів онлайн, завдяки яким можна підвищити результативність занять по скайпу.
Перш за все, не потрібно спокушати себе ілюзіями того, що онлайн уроки доступні в будь-який час. Разом з викладачем по скайпу слід виробити певний графік занять, якому необхідно чітко слідувати. Адже чим регулярніше проходять уроки, тим швидше буде досягнуто бажаного результату. При цьому, потрібно пам’ятати про те, що тривалість одного уроку повинна бути не більше 30-45 хвилин.
o-GIRLS-IN-TECH-facebook
Під час заняття слід включити запис відео або аудіо в пам’ять комп’ютера. І після завершення уроку необхідно відразу ж повторити пройдений матеріал. Таким чином, отримані знання глибше осядуть в пам’яті. Досвідчені викладачі відзначають, що ефективність «двох уроків тривалістю по 45 хвилин» вища, ніж одного півторагодинного заняття. Адже, як правило, вся інформація, отримана під час такого тривалого уроку, випаровується практично миттєво.
До того ж, записані уроки по скайпу бажано повторити за кілька діб або в день наступного заняття. Це дозволить не тільки освіжити пам’ять, але і краще сприймати новий матеріал.
Ще одна порада від досвідчених репетиторів — потрібно завести блокнот або електронний документ. Туди слід записувати найважливіші елементи заняття. Наприклад, фрази викладача іноземної мови, фізичні закони або математичні формули. І повторювати їх у вільний час між заняттями, щоб більш ефективно засвоювати матеріал.
Також учневі і репетитору необхідно мати можливість фотографувати або сканувати завдання і їх рішення. Крім того, викладач по скайпу зобов’язаний надати учневі електронні підручники, за якими буде проходити навчання для більш результативного проведення занять.
Ці досить прості поради від досвідчених приватних викладачів дозволять значно підвищити ефективність скайп-занять і швидко освоїти бажаний предмет.


Top