Які перспективи вивчення китайської мови

Які перспективи вивчення китайської мови

Якщо ви вирішили вивчати китайську — ви амбіціозна людина, адже більшість українців швидше погодилися б вивчити три європейських, ніж одну східну мова.

Якою б складною вона не була, (а це саме так і є), кількість заяв абітурієнтів, бажаючих вступити на спеціальності з вивчення китайської, дуже великі. Невже так багато молоді в країні, які хочуть пов’язати своє життя зі Сходом?

Швидше за все, половина з тих, хто подав документи, поняття не мають про те, що їх чекає після вступу. Ймовірно, абітурієнти вже на цьому етапі цікавляться, де знайти репетитора китайської мови.

Китайську потрібно дуже любити, щоб просиджувати годинами над «незрозумілими знаками» і намагатися їх запам’ятати. Тим не менш, невеликий відсоток випускників вузів з написом в дипломі «Філолог. Китайська мова »володіють нею на високому рівні.

По суті, навіть цілого життя не вистачить, щоб досконало опанувати китайською. Задатки до неї швидше передаються генетично, як не сумно б це звучало. Але це не означає, що українцям вона зовсім недоступна.

Щоб серйозно займатися навчанням, потрібен хороший репетитор китайської.

Відносно перспектив, то вони швидше за реальні, ніж сумнівні, але все одно трохи неоднозначні.

Китайською розмовляє 1,5 млрд. людей. Це велике число. Серед слов’янських країн, більше шансів на співпрацю з китайськими фірмами є в Росії завдяки географічному положенню. Особливо це відчутно в східних краях РФ, на кордоні з КНР.

Україна і Китай співпрацюють в меншій мірі, але це не означає, що у наших співвітчизників, які володіють мовою, немає шансів себе реалізувати. Можливості є, просто їх менше. Втім, в майбутньому вплив китайської мови буде рости і, без сумніву, виникне дефіцит кваліфікованих кадрів. В такому випадку, в виграшному становищі опиняться сучасні абітурієнти, які обрали китайську як професію.

Якщо ви хочете приєднатися до їхніх лав, репетитор з китайської мови вам в цьому допоможе. Тільки пам’ятайте, що вам знадобиться дуже багато сили волі. Будьте готові до труднощів, і у вас все вийде.


Top