Як знайти роботу репетитором в Києві

Як знайти роботу репетитором в Києві

Приватні уроки з репетиторами сьогодні набувають все більшої популярності. В першу чергу, через неправильно складені навчальні програми в школах і вузах країни, які не дозволяють в повному обсязі оволодіти необхідними знаннями. Саме тому все більша кількість киян задаються метою знайти професійного репетитора. Як відомо, попит породжує пропозицію, тому знайти роботу приватним викладачем в Києві простіше простого.
Де шукати учнів
Ви можете шукати учнів через знайомих, переглядати оголошення в газетах і інтернеті, або ж влаштуватися в спеціалізовані репетиторські центри. Однак найбільш простий спосіб почати працювати — це зареєструватися на інтернет-порталі, що займається підбором учнів і репетиторів. На сайті «Асоціації репетиторів України» завжди є актуальні вакансії для викладачів, які готові навчати як дітей шкільного віку, так і дорослих. Єдине вимога для всіх, хто хоче зайнятися репетиторством — це впевненість в своїх силах і нездоланне бажання ділитися своїми знаннями.
Хто може стати репетитором
Ми завжди даємо можливість столичним репетиторам знайти для себе учнів, які потребують підтягнути свої знання з різних предметів: від української мови і математики, і до малювання і шахів. Співпрацювати з нами може кожен, хто готовий ділитися своїми знаннями і легко знаходить спільну мову з будь-яким учнем. Ви можете бути як студентом старших курсів, який потребує тимчасовий підробіток, так і професійним педагогом з багаторічним стажем роботи, для якого репетиторство є основним джерелом доходу. Головне — це мати достатній багаж знань і готовність навчати тих, кому потрібно підвищити свої знання.
Співпраця з нашим порталом дасть вам безліч переваг. Наприклад, можливість самостійно складати графік роботи, підбирати потрібну кількість учнів за різними параметрами і мати стабільно високий дохід. Тому не зволікайте, відкривайте вакансії для репетиторів, реєструйтеся і заповнюйте анкету, і починайте викладати! Працювати з «Асоціацією репетиторів України» комфортно і вигідно!


Top