Як знайти професійного репетитора

Як знайти професійного репетитора

На якість освіти дітей можуть впливати багато факторів, починаючи з бажання самої дитини вчитися, закінчуючи рівнем компетентності шкільного вчителя. Нерідко батьків не влаштовує рівень знань  дітей, а також оцінки, які вони отримують. Тим, хто займається з професіоналами своєї справи, дуже пощастило, тому що педагог від Бога не буде спеціально занижувати бали, а, навпаки, запропонує свою допомогу або запросить на факультатив.

У разі, коли оцінка знань проходить необ’єктивно (що, на жаль, не рідкість), або дитина дійсно відстає від програми, батьки вдаються до такого способу вирішення проблеми, як репетитор по скайпу або стаціонарно.

Для тих мам і тат, які дотримуються консервативних поглядів, ми підготували відповідь: так, викладач онлайн — це мудре рішення в умовах сучасної шкільної програми. Навантаження набагато більше, ніж за часів СРСР, і самих предметів теж більше.

Уроки по скайпу — дуже зручні, оскільки ви можете узгодити час, який запропонує викладач онлайн і не витрачати кілька годин на пробки в дорозі.

Мінусом таких занять можна назвати неможливість показати ілюстрацію в підручнику в повній мірі, а також відзначити деякі моменти або зробити позначки, якщо ми говоримо про графік функції в математиці, наприклад. Але до всього можна звикнути. Репетитор по скайпу і домашній учитель — це як онлайн книга і друкована книга, відповідно. Звикнути можна до обох, головне, що суть не змінюється.

Справжній професійний викладач онлайн має багато хороших відгуків, стаж роботи, але при цьому не варто забувати, що у нас багато молодих, розумних випускників, які не гірші, просто ще не мають достатнього досвіду роботи. Можна звертатися і до них, крім того, молоді люди, як правило, пропонують меншу ціну за свою роботу. В крайньому випадку, завжди можна припинити співпрацю.

Уроки с репетитором по Skype стали трендом останнім часом, завдяки економії часу і можливості займатися з репетитором онлайн з будь-якої точки України.


Top