Як заробити вчителю

Як заробити вчителю

Професія вчителя — одна з найстаріших та найважливіших. На превеликий жаль, в сучасному світі вона втратила свій престиж, і, що найприкріше, не приносить гідної зарплати за настільки важку працю. Саме тому вчителі змушені шукати додаткові способи заробітку. Але, на щастя, найталановитіші все ж можуть себе реалізувати, і навіть у своїй професії мати гарний прибуток.

Трудовий день вчителя закінчується після обіду в більшості випадків. Безумовно, потім їх чекають гори зошитів на перевірку, але все-таки можна виділити кілька годин на додаткову роботу. Що ж це може бути?

Абсолютна більшість викладачів займається репетиторством, що іноді приносить дохід рівний офіційній зарплаті. «Де можна заявити про своє бажання попрацювати з дітьми?» — Перше, що спадає на думку. Відповідь звучить: всюди.

Знайти своїх клієнтів можна на інтернет-сторінках, де представлені вакансії для репетиторів. Пошукайте бажаючих серед своїх друзів, знайомих. Крім того, напевно в навчальному закладі, де ви працюєте, є діти, яким потрібні додаткові уроки. Поцікавтеся в їхніх батьків. Причому, вашими потенційними клієнтами можуть стати як відстаючі школярі, так і відмінники. Перші хочуть «підтягнутися», інші ще більше поглибити знання.

Ближче до іспитів, вакансії для викладачів користуються величезним попитом, тому що всі хочуть подужати шкільну програму в стислі терміни, надолужуючи згаяне. Це хороший шанс підзаробити. Тільки пам’ятайте, що у вас, швидше за все, не буде нормальних вихідних, адже основна частина занять доводиться саме в суботу та неділю.

Вчити дітей можна не тільки стаціонарно, а й по скайпу, що зручно для обох сторін. Якщо ви зумієте знайти роботу для репетиторів онлайн, то ваша клієнтська база автоматично розширюється на всю країну. Проявіть свої кращі якості, знайдіть хорошу літературу, а головне — зосередьтеся на проблемних моментах в навчанні вашого клієнта. Втім, справжньому педагогу не потрібно надмірно про це писати, він і сам знає, що потрібно учневі.

Ще один цікавий факт — ви маєте можливість займатися не тільки з дітьми, але і з дорослими, так що візьміть цей факт собі на озброєння.


Top