Як вчителю додатково реалізувати себе

Як вчителю додатково реалізувати себе

Ви викладач зі стажем, початківець педагог або студент-старшокурсник? Ви шукайте роботу або додатковий заробіток? Ви вмієте підносити інформацію і любите працювати з дітьми? У якщо ви відповіли «так» на всі питання, то ця стаття вам допоможе реалізувати себе.

Викладати дітям — заняття досить прибуткове. Оскільки з кожним роком з’являються нові учні, що бажають підтягнути свої знання з різних предметів. Не думайте, що це все несерйозно. Дійсно, перші спроби дають більше досвіду, ніж заробітку, але з кожним новим уроком, ви купуєте досвід, а ще й клієнтську базу, якщо ви звичайно зумієте себе зарекомендувати.

Талановитий репетитор здатний за рік створити свій імідж успішного викладача. Пошукайте в інтернеті вакансії для вчителів, особливо на сайтах, присвячених репетиторству.

Займатися з учнем можна в двох форматах: онлайн і на місці. Якщо ви обираєте останній варіант, то ходити можуть як до вас, так і ви до учня, дивлячись, як ви домовитеся заздалегідь. Заняття онлайн можна проводити в будь-який час доби, що дуже зручно як для школярів, так і для вас, особливо якщо у вас є основна робота.

Переглядаючи вакансії для репетиторів, зверніть увагу на інформацію, яку дають про себе працівники сфери освіти. У своєму резюме вказуйте тільки кращі характеристики, заслуги, але будьте чесними.

Репетиторство — це відмінний спосіб спробувати себе в ролі педагога (це стосується, в першу чергу, студентів і випускників вузів).

Просіть ваших клієнтів залишати відгуки про вас, таким чином, ваша популярність буде розширюватися, а позитивні оцінки вашої праці залучати інших людей.

Для проведення уроків вам потрібні навчальні пристосування. Заздалегідь підготуйте літературу, завдання, теорію, яку ви розбиратиме з клієнтом.

Займатися можна не тільки з маленькими дітьми, а й з одинадцятикласниками, студентами і навіть дорослими (їх зазвичай цікавлять іноземні мови).

Шукайте свій шанс. Вакансії для репетиторів пропонують багато можливостей.


Top