Як успішно підготуватися до ЗНО

Як успішно підготуватися до ЗНО

Для випускників українських шкіл та їх батьків вже почалася гаряча пора — підготовка до ЗНО 2017 в Києві. Майбутні абітурієнти готуються по-різному: хтось робить це самостійно, хтось займається на онлайн-курсах або записався на підготовчі курси в вузах столиці. Однак найефективніший спосіб, який дозволяє на сто відсотків бути готовим до здачі зовнішнього незалежного оцінювання — це заняття з приватним викладачем.
Як вибрати репетитора
При виборі фахівця, з яким ви плануєте займатися протягом тривалого періоду, перш за все, слід дивитися, чи має він досвід успішної роботи з випускниками. Кваліфікований репетитор з підготовки до ЗНО в Києві уміє легко і доступно пояснювати будь-які теми зі шкільної програми з 5 і по 11 клас. До того ж, він завжди створює індивідуальні плани занять, враховуючи початковий рівень знань кожного учня. А також неодноразово дає можливість тренуватися у вирішенні типових завдань, які можуть попастися під час здачі тестування. Саме такий комплексний підхід до підготовки призводить до отримання відмінних результатів, а саме високих балів за підсумками ЗНО.
Коли починати підготовку
Практика показує, що більшість школярів відкладають початок підготовки до останнього. І починають посилено займатися тільки в одинадцятому класі. Однак сильне розумове і фізичне напруження, що з’являється в результаті тривалого зубріння і безсонних ночей, може негативно відобразитися на школярі, який готується до написання тестування. Щоб цього уникнути, фахівці радять починати займатися якомога раніше, наприклад, ще з десятого класу або, в крайньому випадку, на початку останнього навчального року. За рік або два репетитор з підготовки до вступу до ВНЗ в Києві допоможе учневі повторити всі пройдені в школі теми, заповнити наявні прогалини в знаннях, неодноразово повправлятися в виконання тестів і усунути психологічне напруження, що з’являється перед здачею тестування.


Top