Як реєструватися на ЗНО, якщо ви випустились не в...

Як реєструватися на ЗНО, якщо ви випустились не в 2017 році, а раніше?

ЗНО-2017 будуть здавати в тому числі і ті, хто розпрощався зі школою кілька років тому. Природно, їх не може не хвилювати питання, яким буде процес реєстрації на ЗНО, яка послідовність дій, чи існує специфіка. І якщо учням одинадцятих класів це детально пояснюють педагоги і працівники сфери освіти, то інші нерідко не так добре поінформовані. Про всі особливості проходження цього процесу розповімо нижче.

Які документи потрібні і як діяти далі

Реєстрація учасників ЗНО проходить з 6 лютого по 17 березня. Для початку УЦОЯО рекомендує спочатку дізнатися, які вимоги пред’являють до абітурієнтів той вуз, куди плануєте вступати і визначитися, які предмети будете здавати. Їх кількість не повинна перевищувати 4. Для реєстрації вам знадобляться:
- Копія паспорта (сторінки з фото, прізвищем та по батькові);
- Два однакових фото формату 3х4 см. З актуальною фотографією учасника тестування (вони повинні відповідати досягнутому віком);
- Копія документа про повну загальну середню освіту або довідку з місця навчання, яка засвідчить повну загальну середню освіту.
Після цього слід створити реєстраційну карту, скориставшись спеціальним сервісом УЦОЯО або допомогою співробітника пункту реєстрації.
Якщо небхідно, то приготуйте копію свідоцтва про зміну імені / свідоцтва про шлюб / свідоцтва про розлучення, медичний висновок про створення особливих умов для проходження ЗНО-2017. Звертаємо вашу увагу, що на всіх копіях потрібно писати «з оригіналом вірно», а так само там повинна бути особистий підпис того, хто реєструється, її ініціали та прізвище, дата. Цей пакет документів необхідно відправити на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти до 17 березня 2017 року.

Top