Як почати готуватися до ЗНО?

Як почати готуватися до ЗНО?

Відповідь на це питання хвилює більшість одинадцятикласників. А справді, як? Адже сімнадцять років — це не той вік, коли хочеться весь день безперервно проводити за нудними підручниками. І якими б перспективами не заманювали вчителі своїх учнів на додаткові заняття, юність бере своє. Ми абсолютно не проти активного проведення часу навіть навпаки — в молодості серйозність не личить, але все ж вчитися потрібно. Ми хочемо показати, як можна легко і невимушено вчити матеріал і при цьому мати достатньо багато часу на розваги.

Перша мудрість про економію часу приходить в університеті,  а поки що учням залишається навчитися правильно розпоряджатися своїм часом. Тайм-менеджмент не та річ, якою можна нехтувати.

Людина, яка вміє грамотно розподілити час на певні справи, вже наполовину досягнула свого успіху. Тому вже зараз виділяйте кожен день хоча б по 30 хвилин на підготовку до ЗНО. При цьому починайте свій вільний час саме з цього заняття, тому що ввечері буде складно змусити себе що-небудь вчити.

Через 30 днів це стане звичкою. Потрібно протриматися всього місяць — це так мало!

Знайдіть собі суворого «боса». Так, саме боса, тільки в його ролі буде ваш шкільний учитель або репетитор математики в Києві. Важливо, щоб цю людину ви, в хорошому значенні цього слова, — боялися. Тоді ви дійсно будете вчитися.

Не може такого бути, щоб вам абсолютно не подобався предмет. Нехай репетитор з математики в Дніпропетровську простежить за вашим рівнем знань.

Поставте собі за мету і повільно до неї йдіть. Наприклад, я хочу здати математику на 170+. Що я для цього роблю? Я не пропускаю уроки, роблю домашнє завдання, мій репетитор математики в Києві задоволений моїми успіхами і т.д. Вивчайте повільно, але впевнено.


Top