Як налаштувати себе на успішну здачу ЗНО?

Як налаштувати себе на успішну здачу ЗНО?

Крім знань, при здачі ЗНО та підготовці до нього, ще одним вирішальним фактором є хвилювання. Про те як багато добре підготовлених абітурієнтів не справилися з переживанням  і допустили  помилки на сесії, можна складати легенди.

Проблема цих бідолах в тому, що вони занадто накрутили себе і дозволили страху керувати  ними.

Щоб ви не потрапили в їх число, ми пропонуємо спеціальний тренінг для випускників.

Перше, про що ви повинні перестати думати, це про можливий провал. Відтепер ваші думки тільки про те, як засвоїти більше матеріалу. Щоб «зміцнитися» морально, у вас повинен бути фундамент, а в його основі — знання. Виділяйте від п’яти хвилин на день на підготовку. Займайтеся регулярно й  ви перестанете боятися. Щоб зробити фундамент ще міцнішим, зверніться до фахівця. Наприклад, репетитор української мови в Дніпропетровську — це гарантія того, що вам вдасться, пройти поріг, а можливо і набрати всі 200 балів.

Плануйте свій час. Тайм-менеджмент відтепер ваш друг. Не сподівайтеся на останню ніч, інакше у вас вийде каша в голові, і ви не подужаєте і 5% всієї інформації.

Давайте собі відпочинок. Попрацювавши на совість над завданнями, які дав викладач української мови в Дніпрі або ваш учитель, ви відчуєте задоволення і гордість за себе.

Займайтеся спортом, адже найкращий відпочинок — це зміна виду діяльності. Дихайте свіжим повітрям, проводьте  час з близькими.

Мотивація — це ваш двигун. Поставте перед собою мету. Наприклад, здати ЗНО не менше ніж на 160 балів. Що я отримаю натомість? Як мінімум, повагу до самого себе, гордість батьків, а як максимум, право на безкоштовне навчання. Чим не нагорода?

Все, що вам потрібно — це бажання працювати й регулярність занять, а ще хороший вчитель або досвідчений репетитор української мови в Дніпропетровську.


Top