Як буде проходити реєстрація на ЗНО для тих, хто...

Як буде проходити реєстрація на ЗНО для тих, хто потребує спеціальних умов?

Директор Українського центру оцінювання якості освіти В. Карандій розповів про особливості реєстрації учасників, у яких існують реальні проблеми із зором або слухом, учасників АТО, жителів тимчасово непідконтрольних територій.

Умови реєстрації

Якими будуть умови реєстрації учасників з цих категорій? Особи, для яких потрібні спеціальні умови, щоб пройти тестування обов’язково повинні відзначити це при заповненні реєстраційної картки. Для цього слід вказати номер форми 086-3 / о та дату, коли її видав орган або установа охорони здоров’я. Цю форму потрібно подати разом з іншими реєстраційними документами. Відзначимо, що ЗНО-2017 привносить певні новації, в порівнянні з попередніми. Прийнято рішення про те, що проведуть додаткову сесію, на якій учасники, котрі страждають від порушення зору отримувати можливість вирішувати завдання в зошитах, надрукованих збільшеним шрифтом. Ті учасники, що мають проблеми зі слухом, отримають додатковий час для вирішення завдань (до тридцяти хвилин).

Учасники АТО і особи, які проживають на тимчасово окупованій території, або ж там, де органи державної влади якийсь час не функціонують, і з певних причин не могли пройти реєстрацію раніше, можуть реєструватися на додаткову сесію з 3 по 20 травня 2017 року.  Звертаємо увагу на те, що у цьому випадку до пакету реєстраційних документів обов’язково слід додати заяву з приводу можливості пройти ЗНО-2017 протягом додаткової сесії, копію УБД (для учасників АТО), копію сторінки паспорта громадянина України, де вказана інформація про місце проживання (для осіб, які проживають на неконтрольованих територіях).


Top