Вступна кампанія 2017: пропозиції Міносвіти

Вступна кампанія 2017: пропозиції Міносвіти

В освітньому відомстві анонсували шість основних змін, які планують внести до умов вступу до вищих навчальних закладів країни в 2017 році. Кожне з них покликане полегшити процедуру вступу, заявляють в Міносвіти.
Перша пропозиція відомства передбачає введення оновленого алгоритму подачі вступних заяв в електронній формі. Він дасть можливість абітурієнтам реєструватися і формувати особистий кабінет заздалегідь — тобто ще до старту вступної кампанії.
25536
Іншою анонсованою пропозицією є зменшення кількості вступних заяв, які може подати кожен абітурієнт. Планується, що майбутні студенти зможуть подавати максимум 9 заяв, а не 15, як було в 2016 році. Також в освітньому відомстві вважають, що необхідно вдосконалити механізм зарахування абітурієнтів-пільговиків.
У Міносвіти хочуть повернути «підтягування» списків майбутніх студентів для технічних спеціальностей, а також фундаментальних напрямків підготовки. Зроблять це для того, щоб забезпечити виконання держзамовлення за тими спеціальностями, які є стратегічними для економіки країни.
До того ж, планується ввести «широкий» конкурс на абітурієнтів-заочників, а також медичні напрями підготовки. А також змінити систему адресного державного замовлення. Відповідно до неї, збільшити набір студентів-бюджетників зможуть лише ті вузи, які стовідсотково виконали державне замовлення за підсумками вступної кампанії 2016 року. Для успішного вступу до внз абітурієнтам необхідна якісна підготовка, забезпечити яку можуть лише досвідчені викладачі. Знайти репетитора з будь-якої дисципліни вам допоможе наш сайт.
Всі пропозиції розгляне спеціальна робоча група, створена 2 вересня. До неї увійдуть представники союзу ректорів українських вузів, а також представники Міносвіти.


Top