Випускний рік: коли одинадцятикласнам починати...

Випускний рік: коли одинадцятикласнам починати займатися з репетитором

Сьогодні все більше батьків школярів наймають своїм чадам репетиторів з різних предметів. Причиною цьому служить необхідність підтягнути оцінки дитини, перейти в іншу, більш сильну школу або ж підвищити загальний рівень знань. Втім, найчастіше репетиторів наймають для одинадцятикласників, яких в кінці року чекає зовнішнє незалежне оцінювання. У більшості випадків такі заняття проходять в прискореному режимі — батьки сподіваються, що за один або кілька місяців підготовки їх дитина зможе скласти ЗНО на відмінно. Однак досвідчені викладачі радять починати займатися з репетитором влітку або у вересні, коли стартує навчальний рік. Адже, як показує практика, тільки так можна встигнути ретельно підготуватися до здачі випускних іспитів.
rep3
Зовнішнє незалежне оцінювання — це підсумковий зріз знань з усіх тем з певного предмета, які школяр проходив під час навчання, оцінка його знань і можливість вступити до вищого навчального закладу. Тому підготовка до тестів, що визначають майбутнє школярів, повинна бути грунтовною, радять педагоги з великим викладацьким досвідом. І рекомендують знайти репетитора заздалегідь — не пізніше вересня-жовтня. За вісім-дев’ять місяців викладач зможе освіжити знання, отримані школярем за роки навчання. Занять два-три рази на тиждень буде достатньо для повторення та впорядкування матеріалу, пройденого за 11 класів. Однак це стосується тільки тих учнів, які добре навчалися протягом усіх років, проведених в стінах школи.
Шкільну програму учень повинен засвоювати поступово, рік за роком, нагадують досвідчені педагоги. Тому навіть при регулярних заняттях з репетитором у випускному році вивчити який-небудь предмет з нуля неможливо навіть для наполегливих учнів. Оскільки прискорені темпи засвоєння матеріалу дають на мозок школяра величезне навантаження, заняття з репетитором, які починають проводитися за місяць-два до тестів, в більшості випадків марні і не дадуть бажаного результату.
Щоб досягти цілей і добре скласти ЗНО — необхідна тривала і ретельна підготовка. Упорядкувати знання і бути на сто відсотків готовим до здачі зовнішнього незалежного оцінювання вашій дитині допоможе досвідчений репетитор, якого ви можете вибрати на нашому сайті.


Top