Вакансія: репетитор англійської мови

Вакансія: репетитор англійської мови

Ви хочете стати репетитором англійської мови, але не знаєте з чого почати? У Вас є вільний час, який можна витратити з користю і задоволенням? Тоді ми з радістю запрошуємо Вас співпрацювати з нашим проектом.

Як ми працюємо? Все дуже просто. Вам достатньо пройти просту реєстрацію на нашому офіційному сайті. У кожного викладача є особистий кабінет. Ви можете заповнити свою анкету, із зазначенням освіти, досвіду роботи за фахом і досвіду ролі репетитора (якщо такий досвід є). Також Ви вказуєте предмет, місто проживання, можливість викладання по скайпу і ціну. І все — ви вже зареєстрований репетитор. Тепер ви чекаєте, коли учень звертається до вас за допомогою, або вибираєте учнів самостійно із загального списку на нашому сайті.

Усі гроші, які ви отримуєте від своєї роботи належать ВАМ! Ви тільки один раз сплачуєте комісію  будь-яким зручним способом: кредитні картки, Приват24 та ін.

Скільки часу приділяти репетиторству залежить тільки від бажання і вільного часу! Відкривайте двері в світ репетиторства з нами. Реєструйтесь на сайті.

Вам потрібно зареєструватися або увійти, щоб отримати цю вакансію
Top