Умови реєстрації учасників ЗНО у 2017 році

Умови реєстрації учасників ЗНО у 2017 році

Нагадуємо, що сьогодні відбулася прес-конференція директора УЦОЯО В. Карандія Зокрема, він говорив про процедуру реєстрації на ЗНО-2017. Вона стартує з 6 лютого.

Яким чином буде проходити реєстрація на ЗНО?

Майбутні випускники та інші бажаючі брати участь у зовнішньому незалежному оцінюванні можуть скористатися допомогою сервісу «Зареєструватися» на офіційному сайті УЦОЯО. Там вони зможуть сформувати і роздрукувати карту реєстрації. Учасник може зробити це самостійно, але при бажанні може звернутися в пункт реєстрації, де йому допоможуть. Як дізнатися, де знаходяться реєстраційні пункти і в який з них звернутися? Офіційний портал УЦОЯО розмістить їх перелік. Відзначимо, що для учнів, які випускаються в цьому році, реєстраційні пункти створять в місцях, де вони навчаються.

Крім створення реєстраційної карти майбутній учасник ЗНО-2017 зобов’язаний сформувати комплект документів для реєстрації. Учні, що випускаються в поточному році подають їх до навчального закладу, де навчаються. А випускники минулих років і студенти (професійно-технічних, вищих навчальних закладів) надсилають їх, бажано, рекомендованим листом до регіонального центру. Перелік необхідних документів розмістять на порталі Українського центру. Ті, хто благополучно зареєструвався, отримають від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Випускникам 2017 року документи надішлють до шкіл, а іншим учасникам — на адресу, яку вони вказали реєструючись. Хочемо зробити акцент на тому, що реєстрація триватиме до 17 березня. При необхідності змінювати дані в реєстраційних документах можливо до 31 березня.


Top