Український центр оцінювання якості освіти...

Український центр оцінювання якості освіти проведе прес-конференцію

 

Прийдешнє ЗНО-2017 викликає багато різних питань у випускників, їхніх батьків, громадськості. Щоб відповісти на найважливіші з них, пояснити процедурні питання і охарактеризувати назріваючі зміни, в УЦОЯО вирішили зустрітися з представниками преси.

Прес-конференція під назвою: «6 лютого стартує реєстрація на ЗНО-2017» має відбутися у вівторок, 31 січня о 11:30. Заплановано виступ директора УЦОЯО Вадима Карандія.

Про що планує говорити представник УЦОЯО?

На офіційному сайті УЦОЯО пишуть, що Вадим Карандій повинен висвітлити ряд важливих питань, дати офіційні роз’яснення. Зокрема, він розповість про терміни і способі реєстрації для тих, хто бажає взяти участь у ЗНО-2017, зокрема — майбутніх випускників. Директор УЦОЯО також прояснить ситуацію на рахунок можливості вибору предметів для ДПА, яка буде проведена у формі ЗНО. Відзначимо, що щодо вибору предметів для здачі поширювалася вкрай суперечлива інформація, яка викликає занепокоєння у майбутніх випускників і їхніх близьких. Нагадаємо, що інтернет-ресурс УЦОЯО вже опублікував спростування подібних пересудів.

Вадим Карандій також розповість і про те, як буде проходити ЗНО-2017 для людей з особливими освітніми потребами. Будуть надані детальні відповіді щодо особливих умов реєстрації для тих, хто проживає на неконтрольованих Україною територіях, учасників антитерористичної операції, студентів і слухачів професійно-технічних, вищих навчальних закладів, випускників зарубіжних вузів.

Пряму трансляцію прес-конференції директора УЦОЯО буде вести інформаційне агенство УНІАН.


Top