Українські школи переходять на електронні...

Українські школи переходять на електронні підручники

У цьому році вперше за всю історію української освіти профільне міністерство розробило електронний репозиторій підручників, який дозволяє вчителям самостійно вибирати необхідні підручники для своїх шкіл і класів. Уже сьогодні викладачі мають можливість переглядати і вибирати з підручники з каталогу, в якому розміщено 245 найменувань, в тому числі 48 нових підручників для 6 класу. Незабаром в репозиторії з’являться всі підручники для 1-3 і 5-6 класів.

Варто зауважити, що вже в цьому навчальному році в багатьох школах країни замість друкованих видань учителя використовуватимуть електронні версії підручників. Це пов’язано з відсутністю достатнього державного фінансування програми видання шкільних підручників, внаслідок чого Міносвіти не змогло повноцінно забезпечити учнів 6 класів загальноосвітніх навчальних закладів. В умовах відсутності нових підручників Міносвіти рекомендує школам організувати навчальний процес з використанням старих підручників або їх електронних версій, доступних на новому освітньому порталі — репозиторії цифрового навчального контенту.

Також на новому порталі Міносвіти буде проведено конкурс з відбору підручників для 4 і 7 класів. Участь в ньому візьмуть профільні експерти та вчителі, які отримають можливість переглянути електронну версію кожного конкурсного підручника, оцінити його якість і самостійно вибрати той підручник, який найкраще підходить для навчання школярів.

Якщо Вам потрібен репетитор з української мови, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача.


Top