Михайлова Татьяна Михайловна


 Аудиторія

 Освiта

 Досвід репетиторства


Відгуки учнів

  07.12.2018
   Екатерина

  Большое спасибо Татьяне Михайловне! Очень интересные занятия, проходят результативно, объясняет доступно и доходчиво! Мне все очень нравиться! Уроки проходят на одном дыхании, насыщенно. Отзыв положительный

  11.07.2017
   Міла
  У Тетяни Михайлівни професійний підхід до зайняти. Потрібна була підготовка до ЗНО і ми вирішили звернутися до репетитора. Тетяна Михайлівна з цим чудово впоралась. Результат відмінний. Дуже раді вибором викладача. Величезне дякую!!
  23.06.2017
   Ангеліна
  Ставимо репетитора оцінку 5+ за роботу! Дуже добре підтягнула грамотність з української мови та допомігла добре здати ДПА. Прекрасний репетитор. Займатися з нею приємно і цікаво. Щиро дякуємо!!!
  21.04.2017
   мама Тетяна
  Репетитором дуже задоволені. Знайшла підхід до дітей, змогла зацікавити в предметі. Діти займаються з задоволенням. Успішність підвищилася.Найбільш позитивні відгуки. Всім рекомендуємо!!!
  06.04.2017
   мама Наталя
  Тетяна Михайлівна - чудовий репетитор і хороша людина. Зараз готуємося до здачі ЗНО. Всім дуже задоволені. Відгук позитивний.
  12.01.2017
   Софія
  Тетяна Михайлівна - прекрасний викладач і приваблива людина. Завжди життєрадісна, доброзичлива.Матеріал підносить легко і цікаво. Знання мови стали краще і оцінки в школі теж.
  04.08.2016
   Вадим
  Заняттями з Тетяною Михайлівною залишився дуже задоволений, з нею дуже цікаво навчається. Допомогла підтягти знання з української мови і підготуватись до здачі ДПА. Все було супер. Спасибі.
  26.07.2016
   Олександр
  Репетитор хороший. Займатися цікаво. Спасибі.
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top