Сапатая Мария Игоревна


 Аудиторія

 Освiта

 Досвід репетиторства


Відгуки учнів

  12.06.2019
   Елена (мама)

  С Марией Игоревной нашли общий язык с первых минут общения. Ребенок в восторге от занятий и просит проводить их чаще. Работы были разноплановые и не только живопись, что очень радует. Нам очень нравятся работы ребенка, мы и не думали, что не имея основ живописи, она сможет так рисовать. Также репетитор на уроках рассказывает и теорию, что тоже радует. В общем, оценка 5, рекомендуем!

  22.02.2019
   Светлана

  Ребенок с удовольствием ходит на занятия, учится и развивается. Мария Игоревна очень хорошо относится, объясняет, показывает, что не получается помогает. Ребенок доволен и это самое главное.

  05.07.2017
   Станіслав
  Марія Ігорівна-чудовий репетитор! Дитина від уроків просто в захваті! Викладач допоміг оволодіти технікою малювання з нуля, все дуже цікаво і доступно пояснює, уроки проходять у доброзичливій атмосфері.
  12.02.2017
   Аліса
  Педагог чудовий! Ми хотіли підтримати інтерес і розвинути здібності дитини до малювання. Інтерес до предмета у дитини великий в даний момент. Дочка із задоволенням ходить на заняття до репетитора, із захопленням розповідає мені про проведені уроки.Я дуже задоволена фахівцем.Рекомендую.
  17.08.2016
   Самвел
  Викладач дуже хороший. Дитині займатися подобатися,завжди із задоволенням чекає нового уроку. Навчання завжди проводить цікаво і пізнавально.
  27.11.2015
   Марина
  Марія Ігорівна - чудовий фахівець. Уроки різноманітні, несхожі один на інший, дитині дуже сподобалося займатися. Зараз поки дитина ходить на курси по підготовці до школи, але як тільки вони закінчаться, ми повернемося до Марії Ігорівні.
  12.07.2015
   Світлана Мялик
  Марія Ігорівна відмінний педагог. Цікаві та пізнавальні заняття. Індивідуальний підхід і цікава методика.
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top